Pilaitukas renkasi ekologišką ir kokybišką maistą

Džiaugiamės, jog nuo šių metų galime rinktis dar daugiau ekologiškų, geresnės kokybės produktų gamindami maistą mūsų mažiesiems.

Tai apima daugelį maisto produktų – kruopas, ankštines daržoves, miltus, aliejų, pieno produktus ir jautieną. Taip pat pradėjome naudoti įvairių rūšių šaldytas uogas be pridėtinio cukraus vietoje uogienių. Padidėjo įsigijamų daržovių asortimentas – cukinijos, moliūgai, špinatai, brokoliai, briuselio kopūstai. Mažieji prie šių daržovių dar pratinasi, ne visada noriai jas valgo. Norint paskatinti vaikus valgyti įvairesnį maistą vykdomos įvairios veiklos, susijusios su sveika mityba. Vaikai supažindinami su įvairiomis daržovėmis, jų skoniu, kalbama apie jų naudą žmogaus organizmui. Namuose taip pat galite kalbėti su vaikais apie įvairias daržoves ir vaisius naudodamiesi naujai sukurta Delfi „Šviežumo knyga“, kurioje rasite daug išsamios ir naudingo medžiagos.

Nuoroda:  https://www.delfi.lt/apps/sviezumo-knyga/

Tikimės, kad ne tik darželyje, bet ir namuose bus dažniau renkamasis įvairesnis maistas ir vaikai galės nenutrūkstamai prie jo pratintis.

 

Diestistė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Miglė Kovalevskytė

 

Sveikas maistas – sveikas vaikas!