„Drugelių” grupės Močiutės ir Senelio diena

   Sausio 29 diena, kai už lango siautėjo šaltas vėjas ir lijo lietus, kas nėra būdinga žiemos vidurio metui, jaukioje aplinkoje, „Drugelių“ grupėje susirinko tėveliai ir garbingo amžiaus  žmonės, seneliai ir močiutės.

    Svečiai susėdo prie arbatos puodelio, o auklėtojos Renata ir Kristina pradėjo nepaprastą susitikimą nuo mažo filmuko, kuriame buvo surinktos gražiausios senelių ir anūkų nuotraukos, grupės vaikų veiklų akimirkos. Taip pat filmuke buvo vaikų interviu su smagiausiais pasisakymais. Po gražių momentų iš ekrano vaikučiai pasveikino senelius eilėraštukais ir padovanojo širdutes ant kurių buvo surašyti padėkos žodeliai (už rankų šilumą, už gražias vaikystės akimirkas, už švelnumą, už meilę ir tt.).

   Seneliai buvo kviečiami į bendrą ratą pašokti ir pažaisti smagių lenkiškų žaidimų: „Mam chusteczkę haftowaną“, „Babciu, droga, babciu…“. Užduotys taip pat pritraukė visų dėmesį, nes buvo pakeistos senelių ir močiučių pareigos. Močiutės su anūkėm žvejojo, o seneliai buvo atsakingi už lėlyčių tvarkingą ir greitą aprengimą. Pertraukos metu, kai seneliai bandė atgauti kvapą po linksmų šokių, buvo pasiūlytas stebuklingas krepšelis su klausimais. Seneliai ir močiutės bandė atsakyti į linksmą klausimėlį apie savo anūką.

   Vakaro pabaigoje močiutės  ir seneliai gavo iš mylimų anūkų jų rankų darbo atvirukus. Šypsenos ir gražūs žodžiai  auklėtojoms buvo geriausias padėka už jų nuoširdų ir atsakingą darbą ir surengtą jaukią šventę.