„Paukštelių“ grupės išvyka į Saugaus eismo klasę

Š. m. sausio 24 d. priešmokyklinės „Paukštelių“ grupės ugdytiniai,   lankėsi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijoje veikiančioje Saugaus eismo klasėje, kur vyko edukacinė pamokėlė tema „Saugus eismas“.

Saugaus eismo klasės paskirtis – ugdyti žinias apie saugų eismą, gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Užsiėmimą vedė Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos komisarė inspektorė A. Dijokaitė, kuri akcentavo, kad svarbiausias žmogaus turtas – gyvybė ir viešojo transporto keleivių kontrolės tarnybos atstovas Audrius, kuris vaikučius supažindino su elgesio viešajame transporte taisyklėmis.

Komisarė inspektorė A. Dijokaitė patarė vaikams gatvėje neskubėti, ragino būti atidžiais ir atsargiais. Priminė vaikams saugaus elgesio gatvėje taisykles, šviesoforo signalų reikšmes, mokė, kaip apsisaugoti nuo eismo įvykių tamsiuoju paros metu, priminė kaip taisyklingai nešioti atšvaitus.

„Paukšteliai“ įdėmiai klausėsi, atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis, todėl buvo apdovanoti atšvaitais. O kadangi vaikučiai dar ir pasižadėjo atsargiai elgtis eidami gatvėje, važiuodami dviračiais, sėdėdami automobiliuose ar važiuodami viešuoju transportu, todėl dar buvo apdovanoti ir saldžiomis paskatinimo dovanėlėmis.

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė S. Norvilienė