Priešmokyklinukų tarpgrupinė viktorina “Rudens takeliais”

Štai ir prabėgo trys rudens mėnesiai priešmokyklinėje grupėje. Visą rudenį mes tyrinėjome, stebėjome mus supančią aplinką, stengėmės kuo daugiau sužinoti, pažinti, atrasti.

                 Paskutinę rudens dieną priešmokyklinių „Paukštelių“ ir „Žuvyčių“ grupių vaikučiai nusprendė pasidalinti savo patirtimi: išmoktais žaidimais, pasakomis be galo, mįslėmis bei žiniomis apie rudenį.

                 „Žuvyčių“ grupės vaikai pasikvietė „Paukštelius“ į svečius, kur ir vyko viktorina „Miško takeliais“. Vaikai atliko įvairias užduotis: bandė perskaityti užrašus, dėliojo dėliones, skaičiavo, įvardino pirmus paveikslėliuose nupieštų daiktų pavadinimų garsus, skaičiavo kaštonus, iš jų dėliojo geometrines figūras, minė mįsles, žaidė žaidimus. Po sunkaus darbo jų laukė saldi staigmena – valgomi skaičiukai.

                 Smagiai praleidę laiką viktorinos metu, pasidžiaugę medaliais, iškeliavome į Pilaitės parką – mišką. Mūsų kelionės tikslas – pasižiūrėti kaip gi atrodo miškas paskutinę rudens dieną. Ir čia mūsų vėl gi laukė staigmena… Vos tik įžengėme į mišką, mus pasitiko voveraitė, kuri drąsiai šokinėjo nuo šakelės ant šakelės ir gliaudė kankorėžį.

                 Taip smagiai pradėję kelionę, su puikia nuotaika vaikščiojome po mišką: pasižvalgėme po beržyną, apžiūrėjome samanas, kerpes, pakvėpavome grynu oru ir grįžome į darželį. Čia padėkojome vieni kitiems už puikiai praleistą laiką, stipriai apsikabinome ir nuskubėjome pietauti. Pabuvę gryname ore buvome laaabai išalkę.

 

Parengė: priešmokyklinio ugdymo pedagogės

Sigita Norvilienė ir Vita Ibelhauptienė