Orientavimosi sporto varžybos

Lapkričio 7 dieną darželyje vyresniųjų bei priešmokyklinių grupių vaikams buvo organizuotos orientavimosi sporto varžybos.
Vaikai susirinkę bibliotekoje išgirdo įdomų Aušros ir Tomo Stankevičių pasakojimą  apie tai, kas  yra trasa, žemėlapis,  kaip ir kokiais ženklais yra pažymėtos žemėlapyje įvairios vietos. Taip pat vaikai pamatė trumpą filmuką apie tai, kaip susirasti reikiamą vietą naudojantis žemėlapiu.  
Po šio trumpo instruktažo vaikai, susiskirstę poromis po du,  susirinko lauke prie starto linijos. Gavę žemėlapius bei ženklų, objektų korteles, kuriose buvo pavaizduoti jiems gerai žinomi pasakų bei filmukų  personažai, sulaukę trenerio komandos,  vaikai galėjo pradėti  linksmas sporto orientavimosi varžybas.Linksma nuotaika, geras oras, draugų bei trenerių palaikymas padėjo vaikams įveikti visus sunkumus ir greitai surasti visus reikiamus pasakų personažus.

  Prie finišo atskubėję linksmi ir laimingi vaikai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.
Dėkojame dalyviams „Meškiukų“, „Ančiukų“, „Paukštelių“ ir  „Žuvyčių“ grupių vaikams bei jų auklėtojoms už ištvermę, greitumą bei gerą nuotaiką.
Dėkojame orientavimosi sporto varžybų organizatoriams Igno Stankevičiaus tėveliams Aušrai ir Tomui.