“Obuolių diena” Pilaituke

Jau antrus metus l/d “Pilaitukas”  “Bitučių” gr. auklėtoja Inga Bogdevič spalio pradžioje inicijavo akciją „Obuolių diena“.  Visa darželio bendruomenė kviečiama ragauti patiekalus iš obuolių, su obuoliais…

Tėvai su vaikais raginami gaminti patiekalus su obuoliais (pyragus, keksus, sultis, sūrius, salotas, sumuštinius, virti obuolienę, kepti obuolius ir t.t.) atneša į darželį, o auklėtojos tą dieną padaro ypatinga.

Auklėtojos, pasitelkdamos kūrybiškumą, išradingumą tą dieną paverčia ypatinga, sugalvoja susitikimą su kitos grupės draugais, dalinasi receptais, valgo skanėstus, sugalvoja virti obuolius, kepti sausainius, sportuoti su obuoliais, obuolių pagalba supažindinti vaikus su skaičiavimu, sudėtimi, atimtimi, kartu ieškojo obuoliuke žvaigždės.

Nuotykių akimirkomis su obuoliais auklėtojos dalinasi su visa darželio bendruomene stendiniame pranešime. Kasmet „Obuolių dienos“ akcija vis įdomesnė ir išradingesnė.

Vaikai: – Mums labai patiko tokia akcija, patiko valgyti obuolius su jais sportuoti ir kaip prizą rasti obuoliuke savo nuosavą valgomą žvaigždę. Dabar mes kasdien sportuosim!