Ir maži ir dideli, čia draugaujame visi… Miško takeliu…

„Paukštelių“ ir „Kačiukų“ grupės vaikučiai su dideliu džiaugsmu ir susidomėjimu pasinėrė į tarpgrupinio projeko „Ir maži ir dideli, čia draugaujame visi“, kupino įvairiausių idėjų, sumanymų bei staigmenų įgyvendinimą.

 

Projekto metu skirtingo amžiaus vaikai skatinami bendradarbiauti, puoselėti gražius tarpusavio santykius, stiprinti atsakomybės, savitarpio supratimo įgūdžius bei plėsti prigimtinius, pažintinius gebėjimus.

 

Vieną gražią, saulėtą rudens diena, vaikučiai pasipuošę ryškiaspalvėmis liemenėmis patraukė į mišką, susipažinti su rudenėjančio miško gamta bei pasigrožėti magišku rudens spalvų grožiu.

Didieji „Paukštelių“ grupės draugai paėmė mažuosius „Kačiukus“ už rankyčių ir jausdami didelę atsakomybę patraukė miško link.

Keliaujant link miško „Paukštelių“ grupės vaikučiai mokė mažuosius kaip saugiai pereiti gatvę, padėjo įveikti miške sutiktas kliūtis.

Saugiai ir smagiai nukeliavus į mišką, vaikų laukė smagi užduotėlė, kuri buvo „miško bilietas“,  kuris leido vaikams tęsti smagią, pažintinę kelionę.

Miške su dideliu noru ir susidomėjimu vaikučiai atliko daug smagių bei žaismingų užduotėlių: ant medinio iešmo suvėrė kuo daugiau medžio lapų, įveikė išvirtusių medžių kliūtis,  tyrinėjo pirmojo šerkšno paliestus miško augalus, ieškojo tarp kitų medžių pasislėpusio ąžuolo. Tačiau pati smagiausia užduotėlė – tai  smagios šėlionės rudeniniuose medžių lapuose.

Smagiai praleidę laiką miške vaikai su dainomis patraukė darželio link. Padėkojo vieni kitiems už smagiai praleistą laiką ir išskubėjo į grupes gerti kvapnios liepžiedžių arbatos su medumi.

Parengė: auklėtoja metodininkė Virginija Dagilienė ir

priešmokyklinio ugdymo pedagogė Sigita Norvilienė