Tarpgrupiniai ,,Žuvyčių‘‘ ir ,,Paukštelių‘‘ grupių renginiai

Šiais mokslo metais, vasario – kovo mėnesiais, priešmokyklinio amžiaus ,,Žuvyčių‘‘ ir ,,Paukštelių‘‘ grupių vaikai vykdė smagius edukacinius tarpgrupinius renginius.

Vasarį priešmokyklinukai užbaigė tarpgrupinėse sportinėse varžybose kartu su tėveliais. Sportavo ir draugiškai tarpusavyje varžėsi ne tik grupių vaikučiai, bet ir jų tėveliai. Tėvelius vaikai palaikė audringais palaikymo šūksniais, aplodismentais, bei plačiomis šypsenomis. 😊

Kovo mėnesį, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, ,,Žuvyčių‘‘ ir ,,Paukštelių‘‘ grupių vaikai sudalyvavo tarpgrupinėje viktorinoje ,,Ką žinau apie Lietuvą?‘‘. Viktorinos metu pagilino žinias apie Lietuvos valstybės simbolius, jų reikšmes, prisiminė žymius miestus, bei lankytinas vietoves.

Pasitinkant pavasarį buvo surengtos tarpgrupinės sporto varžybos pavadinimu ,,Sportuoju ir rūšiuoju‘‘. Vaikai gryname ore atliko įvairialypes judrias užduotis sietinas su aplinkos tausojimu. Žaismingai, aktyviai veikdami vaikai suprato, kad rūšiuoti ne tik svarbu, bet ir smagu!

Parengė: priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Vasilevskaja